Hayat niceyaslara.com ile daha kolay!

Herkese merhaba,
Hediye alırken gerim gerim gerilenler el kaldırsın! Bugünkü yazım tam da sizlik çünkü. Özellikle erkeğe hediye seçmek nasıl zor! Bir kaç gün evvel annemin doğum günüydü, karşıma bir site çıktı ve bir kurcaladım. Artık tüm kutlama detaylarımıza niceyaslara.com'da karar verebileceğiz.


Adından da anlayacağınız gibi site bir kutlama sitesi, sadece doğum günüyle sınırlı değil tabii ki, hediyeleşmenin, sevdiklerinizi mutlu etmenin zamanı yok!


Fikirler oldukça geniş kapsamlı, hediye fikirleri, kutlama fikirleri öyle harika ki. Hediye seçenekleri oldukça geniş, teknolojiden dekorasyona, kişisel ürünlere kadar hem geniş fikirler hem de geniş fiyat aralığı mevcut. Pasta,mekan,süsleme gibi tüm detaylar bir arada, hatta hizmet elemanı kiralama (gösteriler için vs. ) bile mevcut. . Öncelikle hediye mi, süsleme vs. mi baktığınıza karar verin, daha sonra seçimlerinizi kişiselleştirin. Sevgili/eş, anne, baba, arkadaş, kardeş ve hatta kendinize bile hediye alma seçenekleriniz var. İstediğiniz mekana rezervasyon yaptırabilir, kuaför opsiyonuyla bile sevdiklerinizin harika gün geçirmelerine vesile olabilirsiniz. Tabii ki bunlar sizin isteğinize kalmış.

Üstelik bir çok şehirdeki hizmetleri de topluca görebiliyorsunuz. Tam bir derya!Seçtiğiniz hediye,mekan vs. her neyse size o mekana dair iletişim bilgilerini de sunması, seçtiğiniz hediyeleri daha uygun fiyata bulabileceğiniz mağazaları belirtmesi de cabası! Kısacası toplu ve kocaman bir mutluluk kataloğu olmuş bu site. 

Sevdiklerime hediye bakmak için fikir amaçlı dahi olsa mutlaka sıkça göz atıyorum artık bu siteye. Siz de bir bakın, eminim çok işinize yarayacak.

Etiketler: , , ,