Uriage Güneş Kremi


Adını Fransa’nın bir kasabadan alan firma 1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Ancak firmanın daha öncesindeki çalışmaları çok uzun bir sürece dayanır.  Özellikle termal suyu kullandığı ürünlerle fark yaratan marka, kendine özgü formülleriyle suyu kaynağından alarak cilt bakım ürünlerine imza atmıştır. Dünya üzerinde ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip Uriage bebek ve çocukların da rahatlıkla kullanabileceği ürünler sunar.

Uriage Güneş Kremi Serisi
Uriage Güneş Kremi ürünleri cilt üzerinde güçlü bir tabaka oluşturarak güneşten gelen zararlı ışınlarına karşı savunma artırıcı etki yaratır. Yoğun nemlendirici içeriği ile kuruluğu önlerken diğer yandan sıcak yaz aylarında sağlıklı bir bronzluk kazanmanızı sağlar. Her cilt tipine göre formüle edilen ürünler, aynı zamanda iyi birer onarıcıdırlar.
Uzun süre güneş altında kalan ciltte kuruluk ve gerilme baş gösterecektir. Özellikle bu durum çocuklarda daha fazla hissedilir. Uriage Güneş Kremi ürünleri çocukların cilt bakım ve onarımını sağlayarak yüksek koruma işlevi gösterir. Yetişkinlerde de olası kırışıklıkları önleyerek ciltte esneklik sağlar ve uzun süre cildin nem dengesini korur.

Uriage Depiderm Krem SPF 50 Leke Oluşumunu Engelleyici Bakım Kremi


Uriage Güneş Kremi Çeşitleri 

Bariesun Fragrance Free Cream SPF 50 &  Parfüm İçermeyen Yüz - Vücut Güneş Kremi

Hyseac Fluide SPF30 & Güneş Koruyucu


Neden Uriage?
Uriage, cilt temizliği ve bakımı alanında yaptığı uluslar arası çalışmalarla dermatologların ve eczanelerin tercih ettiği markalardandır. 70’in üzerinde ülkeye satışı gerçekleşen marka, hipoalerjenik ürünleriyle birlikte 4000’den fazla patente ev sahipliği yapar.


Uriage ürünlerine portakalrengi.com'dan %10 indirimle sahip olabilirsiniz.
 Siz Uriage ürünlerini daha önce kullandınız mı?
Yorum yazarsanız sevinirim,
Özi

*Basın bültenidir.

Etiketler: , , , , , ,