NeoStrata Ürünleri ve Size Özel Ekstra İndirim

Herkese merhaba,

Son dönemlerde cilt bakımında ve kozmetikte dermokozmetik markaların önemi ve sıklığı oldukça arttı. Ben de bugün blogumda bu alanda köklü bir marka olan Neostrata markasından bahsedeceğim. Benim markayla tanışıklığım temizleyicisi ve günlük kremi ile başladı. Her iki ürünün de içeriğindeki PHA (Polihidroksiasit) günlük nemlendirme ihtiyacınızı karşılayarak bağ dokusunu güçlendirme gibi etkilerle cildimi tahrip etmeden kullandığım ürünlerdi. 

Neostrata Daytime Protection Cream SPF23

Neostrata Daytime Protection Cream SPF23: İçeriğinde bulunan Lactobionic asit ve PHA yaşlanmanın görünür etkilerini önlemede oldukça etkili. Rahatsız eden bir kokusu yok. Severek kullandım ve düşük SPF özelliği ile kışın pek sevdiğim,nemlendirmesi de oldukça yeterli bir üründü.

Neostrata Facial Cleanser with 4PHA
Neostrata Facial Cleanser with 4PHA: Sabun içermeyen formülü ile cildi kirden nazikçe arındırıyor ve herhangi bir tahrişe neden olmuyor.İçeriğindeki PHA anti aging özellikte,yani yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı cildi koruyor. Akneye meyilli ciltlerde bile güvenle kullanılabilen bir ürünmüş ama benim cildim bu tip bir cilt olmadığı için bu açıdan değerlendiremem. Siz de akneye meyilli cildinizde doktora danışmadan ürün kullanmayın. 


Markanın çeşitli komplike cilt sorunlarına (Rosacea, Egzama vb.) da çözğm üreten ürünleri var ve zaten detaylı araştrırsanız cilt sorunları ile ilgili "tedavi edici ürünler" ürettiklerini göreceksiniz. 

Gelelim bu güzelliklerin fiyatlarına, şu an Neostrata ürünleri portakalrengi.com'da  indirimde ve yazının sonunda size vereceğim kod ile de bu indirime ek %10 indirime sahip olacaksınız. 

Daha bir çok markada da indirim varken siteye koşun bence!

Takipçilerime özel ek %10 indirim kodu: neo10

Siz Neostrata ürünlerini kullandınız mı?
Hangi ürünlerini sevdiniz yazarsanız sevinirim,
Sevgiler,
Özi

Etiketler: , , , , , ,