Mineral Makyaj Ürünleri ve Youngblood

Merhaba,
Bugün mineral makyaj ürünleri hakkında konuşacağız. Youngblood bu kulvarda en sık karşılaştığım markalardan biri. Doğal görünüm seven kadınların güzelliklerini daha da ön plana çıkarmak amacıyla üretime başlayan YoungBlood tüm kullanıcılarına mineral makyajın hafifliğini, doğallığını ve kalıcılığını hissettiren, çalışan ve gün boyu bakımlı görünmek isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan, sağlık ve kozmetiğin bir arada toplandığı bir marka. Doğal minerallerden aldığı destekle ürünlerini sunan marka alanında fark yaratmış durumda.

Youngblood allık ve pudra ürünleri ve beğenilen makyaj markasının diğer tüm ürünlerini portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz ve sitede yazın vazgeçilmezi allıklarında da hazır indirim varken birazcık irdeleyelim istedim.


Zengin formülleriyle cilt bakımı ve makyaj için gereken her türlü ihtiyaca cevap veren Youngblood, sağlığı ve kozmetiği bir arada sunuyor. Protein ve vitamin yönünden zengin olması, ürünlerin sadece kozmetik markası değil aynı zamanda cilt sağlığını da koruyan ve bu konuda hassasiyet gösteren bir marka olduğunun da göstergesi. 

Toprakta da bulunan minerallere ve pigmentlere sahip ürün formülleri sayesinde petroluyum boyalar ve farklı kimyasallardan üretilen kozmetiklere göre çok daha sağlıklı görünüyor. Bunun yanında birazcık incelediğimde Youngblood ürünleri şu avantajlara sahip olduğunu öğrendim: 


Youngblood Allık-Pudra Serisi
Soluk görünen yüzü daha canlı göstermek için kullanılan allıklar için etkileyici bir seri sunan Youngblood Allık, doğru ürün seçimi ve uygulamasıyla birlikte mükemmel sonuçlar veriyormuş. Bir çok renk seçeneği mevcut ve içeriğindeki maddeler sayesinde cilde zarar vermeden doğal bir kırmızı görünüm veriyor. Doğal kırmızılığı kim sevmez ki!

Youngblood Allık-Pudra Ürünleri İşlevleri
Youngblood Allık-Pudra serisinde yer alan tüm ürünler, üretim amacı doğrultusunda maksimum fayda sağlıyormuş. Size bir ipucu, ürünlerin abartılı kırmızı bir görüntü yaratmaması için avuç içi sıkıldığında oluşan kırmızılığı temel alabilirsiniz. 

Youngblood'un allıkları çok çeşitli, beraber bakalım mı?

Creme Mineral Blush Krem & Mineral Allıklar: Ciltte ağırlık yaratmayan mineral makyajın uzun süre etkisini hissedebileceğiniz bir allık türü.  Yanaklarınıza canlılık katar ancak bunu teniniz için en ideal şekilde gerçekleştiriyor. Yansıtıcı özelliği ile göz alıcı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor ve besleyici bir içeriğe sahip. Her cilt tipi için de uygun. Ve yaz ayları için de tercih edilesi olan allık bence krem allıklar.


Mineral Radiance & Işıltılı Mineral Allıklar: Canlı bir görünümün yanında parlaklık sağlayan bir seri. Doğal özler içeren yapısıyla besleyici bir etki gösteriyor. Çok harika renkleri var,bayıldım.

Mineral Radiance & Kompakt Mineral Allık: Bütün cilt tipleri için uygun şekilde üretilen, bronzlaştırıcı görünüm sağlayan hafif ve kalıcı bir ürün. Toz kıvamdadır ve en dikkatimi çeken özelliği vücudun diğer bölgelerinde de uygulanabilir olması. Daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm verip. Kalıcılık süresi bakımından da etkili. Sıcak yaz günleri için biçilmiş kaftan olarak görünüyor.

  
Crushed Mineral Blush & Toz Mineral Allık: Elmacık kemiklerinde doğal kızarıklık isteyenler ve hafif makyaj tercih edenler,bu seri tam sizlik! Cildinizde ağırlık yapmadan ipeksi bir his uyandırarak uzun süre kalıcı etki yaratacak bu allıklar. 


Youngblood allık ve pudra ürünleri ve beğenilen makyaj markasının diğer tüm ürünlerini portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Siz Youngblood allıklarını denediniz mi?
Sevgiler,
Özi


*Basın Bültenidir

Etiketler: , , , ,