Revlon Colorburst Matte Balm (225 Sultry)

Merhaba,
Bugün sizlere makyaj bloglarında sıkça gördüğünüz, herkesin gönlünde taht kuran bir rujdan bahsedeceğim. 

Revlon Colorburst Matte Balm. 

Revlon'un bu serisi kalem ruj gibi, alttan çevrilerek açılan mekanizmalı bir ruj. Ruj dediğime bakmayın bu kozmetik ürününe, aslında Lip Balm, yani dudaklarınıza nem de veriyor aynı zamanda.

gül kurusu, dudak rengi, kalem ruj Yapısı oldukça kremsi, sürümü öyle kolay ki... Kayıp gidiyor adeta. Ucunun bu şekilde sivri oluşu ilk zamanlar oldukça kolay uygulama sağlasa da kullandıkça sivrilik kayboluyor ve dudak kenarlarına uygulamak birazcık sorunlu olabiliyor.

Çok hafif bir mentol kokusu var, sürdükten sonra bir kaç dakika içinde kayboluyor, dudaklarda çok hafif bir karıncalanma hissi yaratıyor ancak çok değil. Siz yine de bu hususlarda hassassanız denemeden almayın derim.

Sürüldüğü andan itibaren mat bir görünümü var, bu kalıcılığını da artırıyor. Ben kalıcılığından gayet memnunum. En sevdiğim özelliği kolay sürümünün yanında mat olduğu halde dudaklarınızı asla kurutmuyor. Yalnız çok kuru,kabuklanmış dudaklarınız varsa uygulamadan önce peeling yapıp pürüzlü görünümden kurtulmanızı öneririm çünkü mat olduğundan dolayı pütürlü görünüm daha da göze batacaktır.
gül kurusu, dudak rengi, kalem ruj
 Bendeki rengi 225 Sultry, bence serinin en güzel rengi. Çünkü hem koyu bir renk, ama aynı zamanda günlük kullanıma uygun dudak rengi gibi de bir renk :) Şöyle diyebilirim, tek katta dudak renginizi bir tık daha koyulaştıracak, bir kaç kat daha uygularsanız koyu gül kurusu bir renk elde edeceksiniz.

gül kurusu, dudak rengi, kalem ruj

 Tüm zamanlarımın favorisi olan bu rujdan elimde bir sürü yedeğim olduğunu bilmeyen kaldı mı? Watsons'dan yaptığım alışverişte satın aldığım bu balm indirimsiz 29,90 TL. İndirimlerde zor bulunsa da 17,90'a almak bence çok daha iyi. Ben ilk aldığımı indirimsiz aldım. Ve hiç pişman olmadım.

Revlon Colorburst Matte Balm için sizin önerdiğiniz başka renk var mı?
Yazarsanız sevinirim.
Sevgiler,
Özi

Etiketler: , , , , , , , , , , ,