Yves Rocher Hydra Vegetal Yoğun Nem Maskesi

Merhaba! Bugün sizlere Yves Rocher Doğum günü kampanyasından faydalanarak aldığım nem maskesinden bahsedeceğim. Son dönemlerde cildimin ciddi kuruması sebebiyle nem veren ürünlere yöneldim. Bu maskeyi kuzenim araştırmaları sonucu bulmuş, ikimiz de aldık ve deneyelim dedik.


* Öncelikle kokusu muazzam, Hydra Vegetal serisinin diğer ürünleri gibi temiz bir kokusu var.

*75 ml bir ürün, haftada bi veya iki kez kullanıyorum ve iki ayda 2/3 ünü kullanmışım, çok bereketsiz bir ürün değil yani.

* Ürün losyon/krem kıvamında, ne losyon kadar sıvı ne de krem kadar katı. Emilimi kolay,özellikle nemlendirici kadar kullanırsanız 5 dakikada emiliyor, maksimum 10 dakikada cildiniz tarafından tamamen emilmiş ve cildiniz pamuk gibi  olmuş oluyor.

* İçeriği temiz, paraben, mineral yağ ve renklendirici içermiyor. Rengi ve dokusu da bu şekilde.

*Ürün ambalajında yazılanlar şu şekilde;*Vaatleri cilde nemlenmiş, içten beslenmiş görünüm vermek. Bu görüntüyü kendimde fazla göremesem de kuzenimin cildi ışıl ışıl oldu. 

*Ben bu 1.5 - 2 aylık süreçte kullandıkça yavaş yavaş o berrak görünümü gözlemlemeye başladım, 

*Duştan çıktıktan sonra ve gün içinde cildimi çok kuru hissediyorsam nemlendirici olarak kullandığım zamanlar bile oldu. Özellikle pudra içerikli fondötenlerin altına çok güzel bir taban sağlıyor (siz yine de geceleri kullanın derim, çünkü güneş ışınlarıyla içerik birleşince lekelere meyil artabiliyor) İçerik demişken;Kesinlikle bittikçe alacağım bir ürün oldu kendisi. Özellikle kış aylarında sapıtan cildim için kesinlikle yenileyeceğim. 

Cildinizde zaman zaman çok aşırı olmayan kuruluklarınız varsa, uygun fiyatlı temiz içerikli bir maske arıyorsanız kesinlikle öneririm. Normal satış fiyatı 32.90 fakat indirimlerde yakalarsanız tadından yenmez!

Sevgiler,ÖziEtiketler: , , , , , , , , ,