Yeni Keşfim Kampanyon.com

Kızlar merhaba,
Sizlere yeni keşfim olan bir siteden bahsedeceğim. Bu site online alışveriş tutkunları için hazırlanmış eşsiz bir nimet. Kampanyon.com


Sistem şu, alacağınız ürünün ilgili diğer alışveriş sitelerindeki kampanyalarını, fiyatlarını görüyorsunuz. Ve böylece aynı ürün hangi sitede daha ucuzsa hooop oraya ışınlanıyorsunuz ve fazla ödemekten kurtuluyorsunuz.
Ana sayfada çok güzel konu başlıkları da mevcut, ilgimi çekmedi değil hani ;)
2014 Elbise modasını takip etmek için http://kampanyon.com/elbiseSistem şu şekilde işliyor,
Kampanyon.com a giriyorsunuz ihtiyacınıza göre ürünü arıyorsunuz.
Giyim, Ayakkabı, Çanta, Aksesuar, Kozmetik, Erkek, Çocuk gibi kategoriler ve her bir kategorinin de alt kategorileri mevcut. Dilerseniz herhangi bir kampanyalı ürünü görüntüleyebilir, veya arama kutucuğuna ilgili ürünü yazıp aratabilirsiniz. Çıkan sonuçları sol kısımdaki seçeneklerle de kolayca eleyebilirsiniz. Fiyata göre sıralama da kolaylıkla ucuzdan pahalıya/pahalıdan ucuza vs sıralayabiliyorsunuz.
Örneğin makyaj kategorilerine bakacak olursak, http://kampanyon.com/makyaj-malzemeleriÜrünün üzerine geldiğinizde sağ alt köşede ürünün satıldığı mağazanın ismini/linkini görebilirsiniz. Ürüne tıkladığınızda ise sizi o ürünün satıldığı online alışveriş sitesine yönlendiriyor. Bazı ürünlerde kırmızı puntolarla yazılmış bir kod görüyorsunuz. O kodlar ise indirim kodları :) Yani avantaj üstüne avantaj… Ben sevdim bu siteyi, bundan sonra da sıkça kullanacağa benziyorum.
Haydi alışveriş severler,hazır günlerden Cumartesi iken ne duruyoruz :)
Sevgiler,
Özi


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,