Boşan da semerini al Özi...

Paraları paraları deli gibi deli gibi saç saç saç...! Evet işte tam bu moddayım :( Artık pişmanlık dozuna gelmeye başladı bu alıveriş serüvenlerim...

Evet Cumartesi Evidence'i alayım bitsin gitsin bu çile! Daha da AVM'ye gelmem :D (Bu cumartesi parfümü alma fikrim nerden çıktı şimdi dimi,hikayesi çok başka) :D Yazıcam az sonra, ama başlı başına bi yazıyla! :)

Bugün AVM'ye gideceğimi söyledim dimi dün,sadece şampuan almak için! Ama ben değil şampuanı, bi tomar alışveriş daha yaptım!!! Neler mi aldım...

Öncelikle dersaneye başladım,hiç kalemim yok ya?!?!?! Gittim bugün kalemLER aldım... :( Esas ihtiyacım olan defterdi ama ben gittim kalem aldım! Aferin bana!!! Bu alışverişe 27 TL ödedim...Arkasından Passionate serisini görmek için Flormar'a girdim! Allahımmmm tam yemelik :) Mağaza sakindi,o kada ilgilendiler ki benimle...İki bayana da teşekkürlerimi ediyorum,hiç bıkmadan usanmadan far paletini tek tek swatchladılar...Ürün tavsiyelerinde bulundular...Blogger olduğumu belirtince (ki normalde de müşterilere ürün denemesi yapıyorlar,o konuda hayranım Flormar'a) bir gün makyaj denemesi yapalım dediler.Blog adresimi verdim,çok memnun oldular.Ben de çok sevdim onları ve sayelerinde 3 ruj aldım :) Çıkarken bir el kremi denedim ki...Harika kokan yumuşacık bir el kremiydi.Neredeyse onu da alacaktım :) 


Gerçekten çok sevdim Flormar'ı...Çok nazik ve ilgililer.Ordan da bu üç güzelliği aldım...45.50 TL tuttu alışverişim.Unutmadan,numaraları da böyle.


Renkleri muhteşem! Mutlaka deneyeniniz vardır.Detaylı yazıları yakında blogda :) Şimdilik bu kadar :) Yarın sabah Evidence ile ilgili bir yazı daha yazacağım,bekleyin :) 

Seviyorum sizi...Özi
:*
Etiketler: , , , , , , , ,