İnternet Alışverişlerim

İnternetten alışveriş yapıyor musunuz? Ben çok sıklıkla yapıyorum bu aralar,hem hava sıcak hem de online satışta çok avantajlar oluyor bu dönemler.

Geçenlerde Limango'da Loreal/Maybelline kampanyası vardı. Arkadaşımda görüp hayran kaldığım maskarayı ikimize de kaptım,bir de mercan rengi (şeftali tonlarında makyajla kullanmak için) bir ruj arıyordum,uzun blog araştırmalarım sonucunda bu rujda karar kıldım.Aslında Maybelline Color Sensational rujları da seviyorum ama Loreal'i hiç denememiştim.Kaptım gitti :))

Maskara: 28.90
Ruj: 19 TL idi sanırım.Kargo filan derken toplamda 78 mi ne ödedik arkadaşımla :))

İkinci alışverişim Parfumevi alışverişimdi.Bir çok blogda görüp almazsam olmaz dediğim parfümlerdi.30 TL üzerine kargo ödemiyorsunuz.Parfümlerin her biri 11.80 TLÜçüncü ve bomba alışverişim Flormar'dan :) Fondöten fırçası almak istiyordum bu alışveriş sırf onun içindi,bir de üzüm çekirdekli aseton (asetondan caymışım meğer). Aslında masumcuk 30-40 TL'lik bir alışveriş yapacaktım ben.Ama 31 Temmuza dek 75 TL'lik alışverişe müthiş Beauty Set hediyeeeeee :) Üstelik kargo bedava ve makyaj çantası da hediye :) 
Makyaj Çantası da öyle cici ki <3


Etiketler: , , , , , , , , , ,