Kozmetik Güzel de; Nereden Almalı? Nasıl Almalı?Evet arkadaşlar her gün göz kaleminden farına,  dudak parlatıcısından fondötenine kadar bir sürü ürünü tanıtıp duruyorum sizlere... Peki bu ürünleri en ucuza nereden; ve daha da önemlisi nasıl alırız bilmeyen var mı?Eminim “online alışveriş” cevanbı  “nereden” sorusuna verilebilecek en iyi yanıt olduğunu zaten biliyorsunuzdur :) Ama ikinci sorunun cevabı ne? Yani “Nasıl en ucuza alınır?”
Şimdi gelelim “indirim kuponu” faydalarına :) Evet, Nasıl ucuza alınırın en güzel cevabı da indirim kuponları. Ya da belki bazılarınız hediye çeki de diyor olabilir :)
Son birkaç haftadır indirim kuponu çığ gibi büyüyor. Eskiden ucuzlukta rekabet için birbirini yiyen mağazalar şimdi de kupon vermek için savaşıyorlar. Tabii ki biz alışveriş severler de bu işten en karlı çıkanlar oluyoruz haliyle :)
Eğer indirim kuponu fikrine yeniyseniz lafı uzatmadan bir arkadaşımdan öğrendiğim siteyi sizinle paylaşmak istiyorum. Kupon Sihirbazı adındaki bu site aslında oldukça yeni sanırım, ama piyasadaki tüm kupon sitelerine toz yutturur seviyede. (Merak edenler TIKTIKTIK!) Neden mi? Çünkü birincisi sahte kupon yok! Evet, kupon araştırması yapan arkadaşlar ne demek istediğimi, ve sahte kuponların ne kadar sinir bozucu olduğunu iyi anlıyorlardır... İkincisi de eskiyen kuponlar sitede durmuyor! Eğer bir kupon geçerliliğini yitirirse hop siliniyor, kullanıcının da zamanını boşuna çalmıyor. Helal olsun vallahi çok başarılı düşünmüşler. Ayrıca kupon alarmı sistemine de üye olarak sürpriz kuponları kapıyorsunuz benden söylemesi :)


İşte böylece de en ucuza en güzel kozmetik ürünlerini nasıl alacağınızı da duydunuz, artık beklemeye de gerek yok! Bu arada birkaç gündür takipteyim ama bir türlü Mizu indirim kuponu göremedim ne yazık ki Kupon Sihirbazı’nda. Ancak başka hiçbir sitede de göremedim, dolayısıyla galiba Mizu kupon vermiyor. Ama Misspera için aktif kuponlar var, kaçırmayın derim.

Etiketler: ,