Cecile Princess Parfüm Seti

Uzun zamandır parfüm arayışındayım yine,ama bu kez fresh diil de iddialı ve kalıcı kokular peşindeyim.Ama koku olarak meyve mi çiçek mi baharat mı karar veremiyorum.Gidiyorum beğeniyorum alıyorum,sonra da kullanamıyorum :(

Bu da onlardan biri işte.Severek aldım bu seti,Cecile'in daha önce de İris'ini kullanmıştım (5-6 yıl önce,o yaşlarım için iddialı fresh :D ) Bu ciciş kofremiz çok tatlı,fiyatı da çok uygun 25 TL idi.


Parfüm 100,deodorant 150 ml bu arada.

Yoğun bir çiçek kokusu var,hele ilk sıkışta... Allahımmmmmm!! Açıldıkça güzelleşiyor ama,temiz kokmaya başlıyor ama açıldıktan bir süre sonra da uçuyor zaten :(

Bazen basit bir koku gibi geliyor bazen de hoşuma gidiyor anlamadım,ama şunu söylemeliyim ki şişesi beni cezbetti :) Tüylü,incili tüllü ne şeker bişeysin sen,ay baksanıza :)


Bir daha almam,alana da mani olurum bal gibi :)) Alacaksanız 4-5 kere düşünün derim.Çünkü ben 3 kez düşündüm de aldım.Ve de pişman oldum :( Onun yerine mis gibi Treselle'imi alırdım çiçeksi :( En iyisi ben yine She'me döneyim paşa paşa.Farklılık istersem gideyim yeşiline filan bakayım bundan sonra.

Neyse hepppppinizi öpüyorum,sevgiler :*

Etiketler: , , , ,