Quick Dry Top Coat Karşılaştırması

Başlıkta "karşılaştırma" dedim çünkü iki ürünü karşılaştıracağım :D Hayır Özi bu ne biçim giriş :)) Offf neyse yazmaya yazmaya afalladım :)) Yazmayı unuttum filan...

Golden Rose Quick Dry Oje Kurutucu ojeyi taaa yıllar önce almıştım,rahat 6-7 sene oldu diyebilirim :D Evet evet abartmıyorum,Bim'den almıştım :) O zamanlar kurutucu spreyler filan yoktu,Özi minicikti... :) Ama o zamandan belliymiş "böce" olacağım.

Çok sık kullanmadığım bi üründü (takdir edersiniz ki o yıllarda lisedeydim ve okulda oje sürülmezdi) o sebeple işte bu ojemin rengi sarardı :D Ama son zamanlarda çarşaf izi olan ojeye,çabucak kuruması gereken ojeye takviyedir kendileri :) Sarardığına bakmayın hala çabucak kurutuyor :) Yalnız sürerken tırnak etlerinizi koruyun zira onları da kurutur :)

Malumunuz kendileri eskidiği ve bitmek üzere olduğu için (hala gözden cıkarmıyorum bak,bitmese atmayacağım yani :D ) kendisine arkadaş gelsin istedim,bu kez de Flormar'ı deneyeyim dedim ama demez olaydımmmmmmm!

Golden Rose sürdükten sonra ennnn geç 5 dk içinde kurutuyordu 2-3 kat ojeyi,ama Flormar....Bekle ki kurusun...Kuruma süresini 2 dk azaltıyor ancak :)) Yani 10 dk da kuruyacaksa 8 dkda kuruyor aman ne marifet...

Verdiği parlaklığa sözüm yok ama vermese de olur yani,kuruması önemli..

Velhasılı şu aralar her yerde Golden Rose aramaktayım...Flormarı görürseniz kaçın derim :)

Sevgilerimle...Özi :)

Etiketler: , , , , , ,