Özi'nin Kalemleri # 1 :))

Kızlar haydi gelin benimle,kalemleri masaya yatırıyoruz :)) Tabii ki makyaj yapanları :)) (bi gün kırtasiye ürünleri olan kalemlerimi de tanıtsam fena olmaz ;))
Neyse ilk olarak Flormar'lardan başlamak istedim.Kaş kalemlerim,göz kalemlerim,dudak kalemlerim... :))

Bu dudak kalemlerimin swatch'udur efendim.Pembe olan eski seri,29 numara.Diğeri bordo,205 numara.Çok seviyorum bordo olanını :) Kahve mi çıkmış sanki swatch'ta? :s
Bunlar da göz kalemlerimin swatchları..Yukarıdan aşağıya,

113: Beyaz,bildiğiniz gibi gözü daha güzel ve canlı gösterirmiş içe çekilen beyaz kalem ama bu beni deli ediyor.Gözümün içini boyayacağım diye kirpiklerim bembeyaz oluyor.Sevmiyorum!
112:Saks mavisi diyebiliriz,uygun kıyafetle harika duruyor,nadir de olsa kullandıklarımdan.
101: Klasik siyah,akma kokma olmuyor bu kalemlerde,bunu seviyorum :))
114:Yukarda akma kokma olmuyor demiştim ya,işte bu kalemde oluyor.metalik bi yapısı olduğundan mıdır ne daha sürerken eriyip gidiyor,daha bi kez bile kullanamadım cesaret edip.Sevmedim!
105: Kahve,kahvesi idare eder çok açık diil ama beni sarmıyor :s Yıllardır durur çekmecemde...Zaten eski seri olmasından belli :)
117:Morrrr,genelde göz makyajında moru sevmem ama bu kalem benim için özel,bakışlarınıza anlam ve derinlik istiyorsanız bir kerecik deneyin :))
103: Lacivert <3 Bir Özi klasiği....Bittikçe alırım,siyahtan çok kullanırım.Hele de lacivert rimelle,değmeyin keyfime... :)
Ultra Serisinden ultra "Gold" : Bu seri yumuşacık...Bayılıyorum ama akma oluyor bazen :(( Gözlerimin altına sürünce seviyorum bu kalemi de :))

Kaş kalemlerimse iki tane,şöyle :))


Üstteki 403 numara : Gri bir kalem,kaşlarınız tam kömür değilse bunu kullanmalısınız bence :) Ben öyle yapıyorum,gerçi kaş kalemi kullanmaktan nefret ediyorum ama bazen gerekiyor :))


404 : Kömür karası,çok sert buluyorum bu rengi :( O yüzden hiç ama hiç kullanmıyorum hele de 403 ü keşfettikten sonra... :)


Bir sonraki yazımda Golden Rose Kalemlerim....Bekleyin ;))

Etiketler: , , , ,