Özi'nin Rosenseleri :))

Gül ürünlerini çok seviyorum gerçekten."Gerçek" pembe gül kokusuna bayılıyorum...Rosense ürünleriyle ilk Isparta'dan gelen misafirlerimiz sayesine tanıştım yıllar önce,bize Rosense'ten Sabun,Gül Suyu,El Kremi ve Lokum getirmişlerdi..Ama öyle güzel bir koku anlatamam... :) Hele krem...Yumuşacık ve sanki gül var elinizde...Süper kokuyor...

Gül suyu'nun cildi sıkılaştırdığı,lekeleri açtığı ve cildi derinlemesine temizlediği...gibi gerçekleri duymuşsunuzdur...Ben de yüzüme gül suyu kullanıyorum,düzenli olmasa da aklıma estikçe pamuğa döküp sürüyorum yüzüme :)) Kullandığım sürece cildim taptaze oluyor çok memnunum :)

Gül Kremi (kase şeklinde olan ambalajdaki) dediğim gibi elleri yumuşacık yapıyor ve süper kokuyor...Denemelisiniz mutlaka.

Arkadaki tüpte olan kremi YKM'den almıştım.Bu güzel kokulu kremden çantamda mutlaka bulunmalı dedim ama krem kasedeki gibi çıkmadı.Ne kıvamı ne kokusu ne dokusu...Memnun kalmadım hiç :(

Vazelini normalde hiç sevmem,boğar beni ama Rosense'in vazelinini seviyorum.Ayda yılda bir de olsa lazım oluyor :) Hatta doğru hatırlıyorsam Karbeyaz'ın blogunda vazelinin tırnakları beslediğini okumuştum.Bir iki sürdüm ama yok boğuluyorummmm :)

Rosense'in başka ürünlerini de denemek istiyorum,var mı tavsiyeleriniz??

Etiketler: